Grid View:

Çöktürücü

Polimerik yapıda bir çöktürücüdür. Havuz suyunda bulunan partiküllerin toparlaşarak havuz dibine çökmesini ve dip süpürgesi ile ortamdan uzaklaştırmasını sağlar. Düşük dozajlarda bile çok etkilidir. Havuzun kapalı olduğu saatlerde uygulanmalı, uygula..

Granür Klor %56

Direkt olarak havuz suyuna karıştırılarak kullanılır. Havuz yeni açılırken veya bahar mevsimi başlangıcında 10 m3 havuz suyuna 100-200 gram %56'lık soydum dikloroizosiyanürat ilave edilir. Bu ilave ile 5,0-10,0 ppm aktif klor sağlanmaktadır. Havuz ph..

Granür Klor %90

Yüzme havuzu suyu dezenfeksiyonunda rutin klorlama için kullanılır. Şartlandırılmış havuz suynda 1,0-1,5 ppm aktif klor bulunmaktadır. Otomatik dozaj ünitesine bağlı dozaj pompası ile aktif klor miktarı belirlenen aralıklarda kalacak şekilde sürekli ..

Havuz Parlatıcı

Çöktürücü Kimyasalların çöktürdüğü orta büyüklükteki partiküller temizlendikten sonra suda hafif bulanıklığa ve istenmeye renge neden olan mikro partiküller kalır. Parlatıcı kimyasallar havuz suyunda askıda bulunan mikro partiküllerin birleşerek filt..

Ph Düşürücü

Havuzun ph değerini düşürmek için kullanılan sodyum bisülfat esaslı bir üründür. Önerilen dozajda kullanıldığında korozyon riski oluşturmaz. Havuza eklenen taze suyun alkalinite değerinin 120 ppm'den yüksek olması durumunda ph düşürücü kullanılması ö..

Sıvı Klor

Stabilizatör içermeyen, havuz suyu dezenfeksiyonunda kullanılan sıvı bir üründür. Stabilizesi diğer klorlu bileşiklere göre daha fazladır. Şok klorlama için en uygun üründür...

Yosun Önleyici

Qac bileşikleri esaslı sıvı dezenfektandır. Havuz suyunda güneşin uv ışınları etkisiyle oluşan alglerin çoğalmasını önler. Havuz suyunun hızlı bir şekilde berraklaşmasını sağlar. Klorun dezenfektan etkisini destekleyerek daha etkin bir şekilde kullan..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
bookmark